Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat
„Ulei de turbina aditivat TERESSTIC T 32” pentru completare in rezervoarele turbinelor de abur
- Număr anunț
- SCN1009120
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- LUBEXPERT ROMANIA SRL (CUI 14710237)
- Cod CPV
- 09211300-4 · Uleiuri pentru turbine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 251.400 RON 16,2% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2018 14:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1004562
- Termen limită
- 22.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017652
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017652.pdf
- formulare-semnat.doc.p7s
- Model -Contract de furnizare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUBEXPERT ROMANIA SRL CUI 14710237
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STAR LUBRICANTS SRL CUI RO 14938236
Valoare atribuită
251.400 RON
din 300.000 RON estimat
16,2%
Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 48.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.