Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator Paper, A4, 80 g/mp

Număr anunț
DA33594828
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Ghica Voievod (CUI 18238111)
Furnizor / câștigător
MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,25 RON
Valoare atribuită
546,25 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,25 RON

din 546,25 RON estimat