Atribuită Cumpărare directă

Capsator metalic 45 coli cu capse 24/6 si 26/6 NOKI C14

Număr anunț
DA35983205
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
219,80 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,80 RON