Atribuită
Cumpărare directă
Distrugator de documente HP OneShred 8CC - 8 coli, cross cut (5 x 18mm), nivel securitate 4
- Număr anunț
- DA33595553
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550,28 RON
- Valoare atribuită
- 550,28 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 06.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.