Atribuită Cumpărare directă

corp iluminat BALOO GLOB 1XE27 45CM IP65 OPAL 9968

Număr anunț
DA33595906
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31519000-7 · Lampi cu incandescenta si lampi cu neon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,84 RON
Valoare atribuită
579,84 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,84 RON

din 579,84 RON estimat