Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE

Număr anunț
DA33596048
Autoritate contractantă
GOSP-COM SRL (CUI 8510382)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
44221300-8 · Porti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.753,87 RON
Valoare atribuită
2.753,87 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.753,87 RON

din 2.753,87 RON estimat