Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
„Achiziția lucrărilor de execuție în continuare la obiectivul „Facultatea de Muzică – Universitatea din Oradea””
- Număr anunț
- SCN1009107
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- EUROCIV - CONS SRL (CUI 8675364)
- Cod CPV
- 45214300-3 · Constructie de institutii de invatamant superior (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.179.990 RON
- Valoare atribuită
- 14.153.810,61 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2018 12:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1006304
- Termen limită
- 23.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017773
Documente
Documentația de atribuire
- contract-draft-semnat.docx.p7s
- CS Muzica-semnat-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1017773.pdf
- FORMULARE--semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUROCIV - CONS SRL CUI RO 8675364
Asociați 1
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUROCIV - CONS SRL CUI RO 8675364
Asociați 1
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
STAR PRO CENTER INTL S.R.L. CUI 35323519
Asociați 1
ELDICLAU SRL CUI RO 8716154
Valoare atribuită
14.153.810,61 RON
din 14.179.990 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 26.179,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.