Atribuită
Cumpărare directă
ANVELOPE 185/65R15 VARA
- Număr anunț
- DA33596606
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
- Furnizor / câștigător
- ELACRIS AUTO COMPANY SRL (CUI 29236051)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 06.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.