Atribuită
Cumpărare directă
Cos de gunoi cu pedala, inox, 40 Litri - 1 buc
- Număr anunț
- DA33597182
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
- Furnizor / câștigător
- ELSA MARKETPLACE S.R.L. (CUI 47559921)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,03 RON
- Valoare atribuită
- 153,03 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 07.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.