Atribuită Cumpărare directă

Actualizare software/Subscriptii software - Veeam

Număr anunț
DA33597325
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
48710000-8 · Pachete software pentru copii de siguranta (backup) sau recuperare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.472 RON
Valoare atribuită
41.472 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.472 RON

din 41.472 RON estimat