Atribuită Cumpărare directă

COREFLUX 250 ULS X 50 CAPS. MOI 250ULS SANIENCE S.R.L.

Număr anunț
DA35985970
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33651620-0 · Vaccinuri impotriva difteriei si antitetanos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.681,40 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.681,40 RON