Atribuită Cumpărare directă

Olicard Retard 40mg-cps.elib.prel. x 20-Mylan ISOSORBIDI MONONITRAS

Număr anunț
DA33598397
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,15 RON
Valoare atribuită
102,15 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,15 RON

din 102,15 RON estimat