Atribuită Cumpărare directă

Amenajare birou Camera Agricola Primaria Barna

Număr anunț
DA33598445
Autoritate contractantă
COMUNA BARNA (CUI 4269223)
Furnizor / câștigător
NICOR S.R.L. (CUI 21852161)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.745,82 RON
Valoare atribuită
15.745,82 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.745,82 RON

din 15.745,82 RON estimat