Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE UTILAJE PENTRU TERASAMENTE CU OPERATOR

Număr anunț
DA33598494
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
GIORGENIC TRANS SRL (CUI 14574887)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.500 RON
Valoare atribuită
37.500 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.500 RON

din 37.500 RON estimat