Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii zid de sprijin Sat Botesti Com Barna Jud Timis
- Număr anunț
- DA33598514
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARNA (CUI 4269223)
- Furnizor / câștigător
- NICOR S.R.L. (CUI 21852161)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.140,04 RON
- Valoare atribuită
- 107.140,04 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 06.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.