Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII REPARATII AUTO VOLVO XC90
- Număr anunț
- DA33599040
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Satu Mare (CUI 22134216)
- Furnizor / câștigător
- AUTO ZOOM S.R.L. (CUI 24842359)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.248,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.248,74 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 06.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.