Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA33599065
Autoritate contractantă
Comuna Ceahlau (CUI 2614155)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610,35 RON
Valoare atribuită
610,35 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,35 RON

din 610,35 RON estimat