Atribuită Cumpărare directă

Servicii intretinere Sistem detectie incendiu -Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinti-Târg

Număr anunț
DA33599207
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.288 RON
Valoare atribuită
1.288 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.288 RON

din 1.288 RON estimat