Atribuită Cumpărare directă

Aspatofort-sol.inj. x 10-Terapia COMBINATII

Număr anunț
DA33599838
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.738,80 RON
Valoare atribuită
16.738,80 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.738,80 RON

din 16.738,80 RON estimat