Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DIRIGINTE DE SANTIER - GRUP SANITAR SCOALA GIMNAZIALA BRANISTEA, MH

Număr anunț
DA33600499
Autoritate contractantă
COMUNA BRANISTEA- JUD. MEHEDINTI (CUI 16408686)
Furnizor / câștigător
Blagoe Dorina (CUI 20414953)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat