Atribuită
Cumpărare directă
Panza fierastrau circular, 350x30x2.5 mm, 32 dinti, Panza fierastrau circular, 500x30x4,40 dinti
- Număr anunț
- DA33601158
- Autoritate contractantă
- UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 44511510-3 · Panze de ferastraie de mana (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784,03 RON
- Valoare atribuită
- 784,03 RON
- Data publicării
- 06.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 07.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.