Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 98,0% sub estimat
PROIECTARE ȘI EXECUȚIE LUCRĂRI LA OBIECTIVUL DE INVESTIȚIE ”ASFALTARE ȘI AMENAJARE PARCĂRI PE STRĂZILE SUPANULUI, CONDRULUI, MUNTELUI ȘI FUNDĂTURA ȘOIMULUI DIN ORAȘUL COMĂNEȘTI, JUD. BACĂU”
- Număr anunț
- SCN1009069
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- SIMPA CONSULT SRL (CUI 17561261)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806.314 RON
- Valoare atribuită
- 36.500 RON 98,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2018 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1004329
- Termen limită
- 16.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017503
Documente
Documentația de atribuire
- 11. Certificat de Urbanism.pdf.p7s
- 12. Anexe Certificat de Urbanism.pdf.p7s
- 13. Aviz APM Bacau - mediu.pdf.p7s
- 14. Aviz S.C. Apa Serv Trotus - apa-canal.pdf.p7s
- 15. Aviz S.C. Delgaz Grid SA - energie electrica.pdf.p7s
- 16. Aviz A.N. Apele Romane - ABA Siret.pdf.p7s
- 17. HG 1347 din 2001 + HCL.pdf.p7s
- 3. SF comanesti asfaltare planuri.pdf.p7s
- 7. expertiza comanesti asfaltare.pdf.p7s
- 8. Studiu geotehnic parte scrisa.pdf.p7s
- 9. Studiu geotehnic planuri.pdf.p7s
- Caiet de sarcini PNDL.PDF.p7s
- FisaDate_DF1017503.pdf
- Modele de formulare si de contracte.PDF.p7s
- STUDIU DE FEZABILITATE PARTE SCRISA.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.806.314 RON Adjudecat: 36.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PROIECTARE, INGINERIE ȘI VERIFICAREA TEHNICĂ A PROIECTĂRII PENT… | 36.500 RON | SIMPA CONSULT | 36.500 RON |
| 2 | LOTUL 2 – EXECUȚIE LUCRĂRI LA OBIECTIVUL DE INVESTIȚIE ”ASFALTA… | 1.769.814 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Valoare atribuită
36.500 RON
din 1.806.314 RON estimat
98,0%
Adjudecat la 2,0% din estimat · economie 1.769.814 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.