Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG PENTRU EDAN SE 1200 210MM X 295MM - REF NR 11652/03.07.2023 - PNEUMOLOGIE

Număr anunț
DA33601993
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat