Atribuită Cumpărare directă

Kures Medgidia

Număr anunț
DA33602369
Autoritate contractantă
uniunea democrata a tatarilor turco musulmani din romania (CUI 4707528)
Furnizor / câștigător
ATEŞ-DIL BUSINESS S.R.L. (CUI 44652952)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.910 RON
Valoare atribuită
30.910 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.910 RON

din 30.910 RON estimat