Atribuită Cumpărare directă

R 10568/05.07.2023 - CASCA PROTECTIE DEFENDER CU SUPORT TEXTIL IN 4 PUNCTE ALBASTRA ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33602532
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,32 RON
Valoare atribuită
88,32 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,32 RON

din 88,32 RON estimat