Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,4% sub estimat
Furnizare fungicid pentru tratamentul semintelor de grau
- Număr anunț
- SCN1009057
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
- Cod CPV
- 24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.800 RON
- Valoare atribuită
- 8.238,20 RON 65,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2018 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1005194
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017740
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini scanat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017740.pdf
- formulare operatori economici.docx.p7s
- model contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Oferta 3
Individuala
Ofertant
S M RECOSEMTRACT SRL CUI RO 6553280
Valoare atribuită
8.238,20 RON
din 23.800 RON estimat
65,4%
Adjudecat la 34,6% din estimat · economie 15.561,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.