Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse - materiale audiovizuale cf. ADV1343792/09.02.2023 Anunt intentie 1868/05.07.2023

Număr anunț
DA33603363
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
Cod CPV
32321300-2 · Materiale audiovizuale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042,24 RON
Valoare atribuită
1.042,24 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,24 RON

din 1.042,24 RON estimat