Atribuită Cumpărare directă

Bariera metalica acces DAF

Număr anunț
DA33604066
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
Furnizor / câștigător
MASTROIANI S.R.L. (CUI 24622973)
Cod CPV
34928100-9 · Bariere de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat