Atribuită Cumpărare directă

Becuri LED, 20W, E27

Număr anunț
DA33604430
Autoritate contractantă
COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,20 RON
Valoare atribuită
242,20 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,20 RON

din 242,20 RON estimat