Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare anvelope si camera aer anvelopa 16.0/70-24 INDUSTRIAL
- Număr anunț
- DA33604442
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMIX SRL (CUI 15124775)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.597,52 RON
- Valoare atribuită
- 6.597,52 RON
- Data publicării
- 06.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 06.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.