Atribuită Cumpărare directă

Tambur si furtun de gradina

Număr anunț
DA33604581
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,98 RON
Valoare atribuită
208,98 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,98 RON

din 208,98 RON estimat