Atribuită
Cumpărare directă
epT.I.P.S.® Standard Eppendorf Quality, 50 – 1,000 µL, 71 mm, blue, colorless tips, ref 13429 dr
- Număr anunț
- DA33605260
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.082,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.082,10 RON
- Data publicării
- 06.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 07.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.