Atribuită Cumpărare directă

DIRECTA

Număr anunț
DA33606737
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Dragos Marin (CUI 23741020)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,96 RON
Valoare atribuită
1.264,96 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,96 RON

din 1.264,96 RON estimat