Atribuită Cumpărare directă

REALIZARE INSTALATIE ELECTRICA ALIMENTARE PROIECTOARE

Număr anunț
DA33607197
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" TG.NEAMT (CUI 17191592)
Furnizor / câștigător
SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.445,66 RON
Valoare atribuită
2.445,66 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.445,66 RON

din 2.445,66 RON estimat