Atribuită Cumpărare directă

A.M.E.F. de tip Datecs, DP05 + aut nr.112/13.06.2019, fisc+conectata la ANAF, REFERAT 3776 /03.07.23

Număr anunț
DA33608176
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010 RON
Valoare atribuită
1.010 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010 RON

din 1.010 RON estimat