Atribuită Cumpărare directă

Intel RealSense Depth Camera D455

Număr anunț
DA33608202
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI 14581515)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.820 RON
Valoare atribuită
5.820 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.820 RON

din 5.820 RON estimat