Atribuită Cumpărare directă

1 2234 25213 Minge volei PVC, 300 g CHINA 834 60 24,50 Buc 2 57.00 114.00 2 Minge Fotbal Hybride F5

Număr anunț
DA33608585
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIERTAN (CUI 17739700)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.983 RON
Valoare atribuită
3.983 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.983 RON

din 3.983 RON estimat