Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Amenajare si Montare loc de joaca
- Număr anunț
- DA33608677
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
- Furnizor / câștigător
- GREEN FRESH ALIA S.R.L. (CUI 41035030)
- Cod CPV
- 50870000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 07.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.