Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) extern 5 TB (5TB) Seagate Basic Portable 2.5", USB 3.0/2.0 (STJL5000400)

Număr anunț
DA33609073
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.954 RON
Valoare atribuită
2.954 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.954 RON

din 2.954 RON estimat