Atribuită Cumpărare directă

PowerEdge R650xs Rack 1U, Intel Xeon Gold 5317 3G

Număr anunț
DA33609140
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.967,23 RON
Valoare atribuită
20.967,23 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.967,23 RON

din 20.967,23 RON estimat