Atribuită Cumpărare directă

Reparatii parte carosabila si trotuare Strada Drumul Fermei, Comuna Dobroesti, Judetul Ilfov

Număr anunț
DA33609308
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL (CUI 29805270)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277.578,25 RON
Valoare atribuită
277.578,25 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277.578,25 RON

din 277.578,25 RON estimat