Atribuită Cumpărare directă

Pachet suruburi + piulite

Număr anunț
DA33609642
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877 RON
Valoare atribuită
1.877 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.877 RON

din 1.877 RON estimat