Atribuită Cumpărare directă

Protej. corpului si platf. drumului prin santuri pavate si podete laterale pe DJ 721 A la Gura Sutii

Număr anunț
DA33609936
Autoritate contractantă
LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988)
Furnizor / câștigător
AGROTRANSPORT TITU S.R.L. (CUI 7213235)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.809,16 RON
Valoare atribuită
249.809,16 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249.809,16 RON

din 249.809,16 RON estimat