Atribuită
Cumpărare directă
Protej. corpului si platf. drumului prin santuri pavate si podete laterale pe DJ 721 A la Gura Sutii
- Număr anunț
- DA33609994
- Autoritate contractantă
- LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988)
- Furnizor / câștigător
- AGROTRANSPORT TITU S.R.L. (CUI 7213235)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245.557,44 RON
- Valoare atribuită
- 245.557,44 RON
- Data publicării
- 07.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.