Atribuită Cumpărare directă

Stație reversibilă Balance Station 900 Fitness + Elastic Albastru 2209515 Unique size 6 294.11 RON 1

Număr anunț
DA33610261
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 32204815)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.608,99 RON
Valoare atribuită
3.608,99 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
08.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.608,99 RON

din 3.608,99 RON estimat