Atribuită
Cumpărare directă
2 buc Aspirator multifunctional Karcher WD 3 S V-15/6/20 Home, 1000 W, 15l, otel inoxidabil
- Număr anunț
- DA35990032
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.047,50 RON
- Data publicării
- 20.06.2024 13:52
- Data finalizării
- 20.06.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.