Atribuită Cumpărare directă

Ser fetal de vitel, solutie sterile, 500 ml / flacon

Număr anunț
DA33611188
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
33141510-8 · Produse sanguine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat