Atribuită Cumpărare directă

Servicii topografice

Număr anunț
DA33612457
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
TOPO TEAM SURVEY S.R.L. (CUI 44273355)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat