Atribuită Cumpărare directă

Achiziție motorină vrac conf. FF SOCH001 23166 - 05.07.2023

Număr anunț
DA33612496
Autoritate contractantă
Statiunea de Cerecetare-Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Secuieni-Bacau (CUI 952451)
Furnizor / câștigător
SOCAR PETROLEUM S.A. (CUI 12546600)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.124,26 RON
Valoare atribuită
10.124,26 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.124,26 RON

din 10.124,26 RON estimat