Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de re-colantare integrala autospeciale „POLITIA” – anunt SEAP nr. ADV1372793
- Număr anunț
- DA33612866
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
- Furnizor / câștigător
- RADIOCOM BIHOR SRL (CUI 25191453)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.990 RON
- Valoare atribuită
- 17.990 RON
- Data publicării
- 07.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 10.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.